Quick Links
Skip to main contentSkip to navigation

ESU 2

  • Roni Austin

    Paraprofessional - Behavior Program
  • Eileen Barks

    Professional Developer
  • Samantha Bayer

    School Psychologist
  • Heather Bernt

    SPED Liaison
  • Andy Boell

    Network Analyst
  • Daniel Bombeck

    Student Services Director
  • Nicole Bose

    Service Coordinator
  • Daniel Bridges

    Health Science Instructor
  • Lauren Burkey

    Teacher - Behavior Program
  • Heather Cleary

    Paraprofessional - Behavior Program
  • Corey Colvin

    Network Operations Director
  • Ryan Cook

    CDL Instructor
  • Sarah Cooper

    Speech Language Pathologist
  • Brent Cudly

    Professional Developer
  • Ted DeTurk

    Administrator
  • Mary Dickson

    Nurse Aide
  • Kylie Ebeling

    Speech Language Pathologist
  • Mackenzie Edgar

    School Psychologist
  • Cody Ernesti

    Systems Engineer
  • Michael Feit

    CPI Instructor
  • Christi Frost

    School Psychologist
  • Kelly Georgius

    Professional Developer
  • Rusty Goetting

    School Psychologist
  • Shanelle Grudzinski

    Building Construction Instructor
  • Emily Hanson

    Speech Language Pathologist
  • Elimi Hernandez-Baez

    Paraprofessional - Behavior Progam
  • Kaisha Hilgenkamp

    Speech Language Pathologist
  • Vern Hood

    Welding Instructor
  • Krista Horton

    Community Resource Navigator
  • Mary Janata

    Career Education Consultant/Psychology Instructor
  • Sherri Johannessen

    Paraprofessional - Behavior Program
  • Ashley Johnson

    Occupational Therapist
  • Jill Johnson

    Teacher for the Visually Impaired
  • Shara Johnson

    Digital Learning Coordinator/Introduction to Professional Education
  • Jill Junck

    Nurse Aide/Medication Aide
  • Julie Klein

    Administrative Assistant to Student Services
  • Jenna Koperski-Bohn

    Birth-3 Services Coordination
  • Abigail Kostic

    School Psychologist
  • Edward Lewis

    CDL Instructor
  • Amber Lingle-Sellentin

    Speech Language Pathologist
  • Dale Mundill

    Health Science Instructor
  • Leah Munoz

    Paraprofessional - Behavior Program
  • Gary Nunnally

    Professional Developer
  • Joe Peitzmeier

    Executive Director
  • Kirsten Peterson

    Speech Language Pathologist
  • Ashley Rasmussen

    Professional Developer
  • Lee Rasmussen

    Teacher - Behavior Program
  • Tessa Recker

    Speech Language Pathologist
  • Megan Reese

    Community Resource Navigator
  • Joan Reznicek

    Lifetime Wellness
  • Jodie Sams

    Student Services Supervisor
  • Philip Scherer

    School Psychologist
  • Reilly Schneider

    Speech Language Pathologist
  • Kim Sedlacek

    Birth-3 Services Coordination
  • Jodell Shantz

    Speech Language Pathologist
  • Carissa Simonsen

    Speech Language Pathologist
  • Aryn Smidt

    Administrative Assistant to Professional Development/Special Projects
  • Sheyenne Smith

    Teacher - Behavior Program
  • Matt Stansberry

    Computer Science Instructor
  • Miriam Tellez-Trujillo

    Paraprofessional - Behavior Program
  • Brett Unger

    Helpdesk Analyst
  • Sally Vogel

    Speech Language Pathologist
  • Jen Vogt

    Service Coordinator
  • Karen Vontz

    Student Services Professional Developer
  • Melissa Wagner

    Service Coordinator
  • Deidre Wasenius

    Executive Assistant
  • Melissa Weddle

    Occupational Therapist
  • Taylor Winners

    Speech Language Pathologist
  • Roni Wobken

    Principal - Behavior Program
  • Diane Wolfe

    Director of Special Projects/Digital Learning Director
  • Emi Wolfe

    Apprenticeship Coordinator
  • Brook Zakovec

    Business Manager
  • Caryn Ziettlow

    Professional Developer